::: باسمه تعالی :::

این پورتال بر پایه دروس استاد خیراندیش،دانشمند پرهیزگار و محقق و نویسنده معاصر در خصوص طب سنتی و همچنین بر اساس منابع مختلف طب سنتی نظیر قانون ابن سینا،راز درمان دکتر احمدیه،کتاب پانزده روز تا سلامتی،نیز تجارب و اطلاعات شخصی اینجانب و اندک معلوماتی که در تحصیل به دست آورده ام طراحی و راه اندازی شده است. بی شک نمی توان طب جدید را به چالش کشید اما هدف ما در این جا رجوع به سنت و پرهیز از درمان های پرعوارض شیمیایی است که متأسفانه خود بنده مدت ده سال گرفتار آن بودم! خداوند تبارک و تعالی را شاکرم،در این مدت به حقیر توانایی بخشید تا به هموطنان و همشهریانم خدمت کنم،چه زیبا لحظاتی است آن زمان که لبخند رضایت مراجعه کننده را می بینی،این لبخند چیزی جز هدیه خداوند کریم به من و خانواده ام نیست....

از تمام دانشگاهیان، همشهریان و علاقمندان عزیز، در جهت پیشرفت این طب سنتی اسلامی - ایرانی در شهرستان و منطقه تقاضا می شود نظرات، پیشنهادات و طرح های خود را با نمایندگی مؤسسه در شهرستان کاشمر در میان بگذارند.

همچنین از تمام دوستان، همکاران، پزشکان و جامعه ی روحانیت محترم که در این مدت حامی و پشتیبان ما بودند، صمیمانه سپاسگزاریم.

ارادتمند شما - مجید زارع پور

سرپرست نمایندگی مؤسسه تحقیقات حجامت ایران در شهرستان کاشمر

مقام معظم رهبری حضرت آیه الله العظمی خامنه ای در جمع پزشکان:

ما ابن سینا داشتیم که هنوز که هنوز است کتابش مرجع درسی و مهم پزشکی دانشگاههای دنیاست، یا رازی را داشتیم یا دیگرانی از این قبیل را، چرا بایستی امروز به خودکفائی علمی کشور امید نبندیم؟ من در چند سال قبل در اوایل انقلاب ،‌سال ۱۳۵۹ بود یک سفری با یک هیئتی به هند رفته بودم . آنجا مأمورین وزارت خارجه به ما اطلاع دادند که یک بیمارستان گیاه درمانی وجود دارد . من خیلی علاقمند شدم که آنجا را ببینم و رفتم دیدم از نزدیک ، بیمارستان بسیار وسیع و مفصلی بود، اسم فارسی هم برایش انتخاب کرده بودند به نام همدرد. با اینکه هند بود. در دهلی نو مرکزش بود و در استانهای مختلفی از هند شعبه داشت که این فقط یک بیمارستان نبود، هم بیمارستان بود هم مرکز تحقیقات، بلکه یک دانشکده بود که تدریس در آنجا می شد، ما در آنجا کارهای گیاهی درمانی را دیدیم. بنده آنجا به ذهنم آمد که می بایستی ( گیاه درمانی) را در ایران پیگیری کنیم ، وقتی از هند به ایران آمدم با مسئولین آن وقت صحبت کردم و از آنها قول گرفتم که به طور قطعی دنبال این قضیه باشند، ولی اقدامی نکردند. (!)

       

تمام حقوق محفوظ و متعلق به نمایندگی مؤسسه تحقیقات حجامت ایران می باشد

طراح و پشتیبان وب سایت : مهدی زارع پور 09151338955